2021

365 dienos jai supažindina su moteriškojo prado stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis, leidžia geriau ir giliau pažinti save per moterų archetipus bei visame kalendoriuje keliamus klausimus.

MĖNESIO PLANAVIMAS

Mėnesiui sukurta unikali tikslų siekimo sistema, leis išsikeltus tikslus įgyvendinti sklandžiai, lengviausiu ir patogiausiu būdu. Kiekvieną mėnesį rekomenduojame išsirinkti 3-4 gyvenimo sritis ir pasižymėti svarbiausius tikslus, pasirinkti dieną, datą, kada bus darbuojamasi šiam tikslui pasiekti. Kalendorius padės išsigryninti mėnesio aktualiausią tikslą ir detaliai aprašyti kelią jo link. 

Viena esminių kiekvieno mėnesio planavimo sričių - mėnesio intencija. Intencijos mums padeda lengviau ir sklandžiau įvykdyti užduotis, ramiau ir aiškiau matyti situacijas. Svarbi savimotyvacijai ir įkvėpimui, mėnesio intencija padeda neprarasti krypties, net kai gyvenimas pateikia siurprizų.

SAVAITĖS PLANAVIMAS

Čia rasi ne tik kiekvienos dienos, bet ir valgiaraščio planavimą, išgerto vandens, miego kokybės, nueitų žingsnių bei naujų įpročių sekimą. Palikta vieta rašyti savaitės darbus, tikslus, žymėtis mintis.

Bet visame tame nepamiršti Savęs. 

refleksija

Puslapiai su klausimais 2021 - iems metams suteiks galimybę pasvajoti - o kas jeigu šie metai taptų mano didžiausios svajonės išsipildymo metais? Kalendorius pakvies pasvarstyti ką esi pasiruošusi padaryti ar paaukoti, jog kiekvieną dieną artėtum jos išsipildymo link. O į klausimą "kaip skirsiu laiko sau" idealu surašyti viską, ką norėtum leisti Sau, kai būni viena su Savimi. 

Kalnedoriuje rasite refliksijai skirtus puslapius. Išsigryninti savo naujų metų tikslus ir norus padės 2020 metų apžvalga ir atsakymai į klausimus. Žengiant į naujuosius svarbu žinoti, kokia aš buvau praėjusiais metais, įvertinti savo pasiekimus, peržvelgti nuostabias palydimų metų akimirkas.

kiti maži, svarbūs dalykai

Mano svajonių gyvenimas

tarsi trumpa meditacija, kuri nukelia į gyvenimą po dviejų, penkių, o gal dešimties metų. Į gyvenimą, apie kurį svajoji, be rūpesčių ar abejonių, jog tai neišsipildys. Nupiešk jį, aprašyk - sukurk ir stebėk, kaip jis išsipildo. 

Kalendoriaus įrankiai

Vietos užrašams, perskaitytoms knygoms, norams skirtas norų sąrašas...Taip pat įprastiniai darbo kalendoriaus  įrankiai, kaip 2022 ir 2023 metų visos Lietuvos Respublikos šventinės dienos. 

Metų refleksija

Metams baigaintis be galo malonu apžvelkti įgyvendintas svajones, pasiektus tikslus. Tačiau tikrai nereikia griaužtis, jei kažko nepavyko pasiekti ar įgyvendinti, nes juk tam bus naujos 365 dienos - svajoti, kurti, daryti. Tačiau svarbu priminti Sau ir pasidžiaugti, nes 2022 buvo apie mane!